Нова система управління випробуваннями високовольтних електродвигунів в електролабораторії

Високовольтні електродвигуни мають велике значення в багатьох галузях промисловості, а їх випробування — трудомістке захід, який вимагає серйозної підготовки персоналу електролабораторії. Ключову роль у процесі випробувань (якщо випробовуються високовольтні електродвигуни) і вимірювань на об'єктах відіграє те, наскільки система управління випробуваннями високовольтних електродвигунів пересувний електротехнічної лабораторії дозволяє зручно, комфортно і в той же час функціонально забезпечити проведення даних робіт.
У багатьох сучасних виробників електротехнічних лабораторій випробування високовольтних електродвигунів сьогодні переважає традиційний підхід до системи управління випробуваннями (знову ж маючи на увазі високовольтні електродвигуни). Найчастіше блокова конструкція пульта управління лабораторією призводить до того, що оператор змушений проводити перемикання та знімати показання приладів, розташованих в різних частинах панелі управління. При даному підході для кожного типу випробувань високовольтних електродвигунів використовується свій блок управління, зі своїми важелями перемикання режимів і приладами індикації та вимірювання, які в загальній концепції лабораторії відіграють одну і ту ж роль. В результаті, пульт управління електротехнічною лабораторією виходить громіздким, що складається з декількох вузлів, з безліччю реле, пускачів і перемикачів, що, безумовно, ускладнює роботу оператора лабораторії.
Сьогодні існує варіант електротехнічної лабораторії ППУ-А з абсолютно новою системою керування випробуваннями високовольтних електродвигунів типу «Сура», розробленої провідними російськими фахівцями у даній галузі.
У даній системі основний вузол — це інтелектуальний блок, що керує всім процесом випробувань високовольтних електродвигунів і вимірювань лабораторії. Ця конструкція дозволила спростити роботу оператора і візуально розвантажити сам пульт управління. Для оцінки стану об'єкта при всіх режимах роботи лабораторії використовуються один цифровий киловольтметр і мікроамперметр, з автоматичним перерахуванням шкали з мікроампер в міліампери і ампери, залежно від величини струму.
Забезпечення безпеки персоналу лабораторії здійснюється шляхом не лише контролю наявності її заземлення, але і «Блоком контролю заземлення», що мають в своїй основі тиристорную схему управління, а також дублюється інтелектуальним блоком системи, постійно контролюючим різниця потенціалів між корпусом лабораторії і «землею».
Безсумнівно, застосування інтелектуального блоку в системі дозволило знизити до мінімуму кількість кнопок і клавіш на пульті управління. А при певних режимах роботи лабораторії система присвоює одним і тим же клавішах різні функції, призначення яких завжди відображається на табло, розташованому поруч.
Головною відмінністю системи управління є те, що навіть у базовому варіанті виконання, є можливість її інтеграції з персональним комп'ютером, для збереження результатів вимірів. Електротехнічна лабораторія ППУ-А пройшла заводські випробування і сьогодні пропонується на ринку. Впровадження нової інтелектуальної системи управління випробуваннями високовольтних електродвигунів в лабораторію не вплинули на її і так невисоку вартість, а высоковольтне електродвигуни надходять в продаж з показниками більш високої якості.
- Не утепліть Перлітом!Як купити пісок перлитовы спучений марки М-100 для утеплення.Не утепліть Перлітом!